streda 24. júna 2015

ANIMALS

Photo by me

Tento článok som chcela napísať už dlhšie, ale ako u mňa býva zvykom, nikdy nie je dostatok času a ešte keď je škola, nestíham už úplne. Preto sa teraz stáva, že blog trochu zanedbávam, ale verím, že čoskoro sa to napraví :).
Rozhodla som sa, že napíšem o niečom, čo je môjmu srdcu veľmi blízke a je to jedna z mojich obrovských záľub a v budúcnosti dúfam, že aj zamestnaním. Ako hovorí nadpis, bude sa to týkať zvieratiek. Konkrétne v tomto článku budú spomenuté len babkine zvieratká a to mačiatko, veľká mačka menom Sisi a psík Bobi. Mačiatko ešte nemá meno, ale asi to bude mačička, takže verím že sa dohodneme s babkou a so sesternicou, ktorá miluje zvieratá rovnako ako ja, na jej mene. Tieto fotky som robila, keď sme boli asi pred dvomi týždňami u babky na oslave. Chcela som urobiť aj video, ale nejako z toho zišlo :).
Bolo pekné počasie a nezbedné mačiatko si tak obľúbilo chvostík svojej mami, že sa s ním stále hralo, behalo kade tade, no je to veselá kopa. Keď sme zistili, že sa Sisi narodilo zdravé mačiatko, všetci sme boli strašne radi, pretože Sisi je už staršia mačka a mnohé jej mačiatka neprežili. Toto sa na ňu úplne podobá i keď je trochu tmavšie, ale to bude asi kocúrom s ktorým ho mala :). To by bolo o mačičkách. 
Bobino je skvelý havo. Jeho účel je strážiť babkin dom, ale jeho povaha tomu moc nenasvedčuje :). S každým by sa len hral, zabával, ale niekedy aj odplaší, teda keby išlo do tuhého bol by toho schopný. Je to taký oriešok, ale je strašne zlatý a všetci ho máme radi. Keď už je reč o zvieratách, tak aj ja mám doma svojho psíka menom Eucharisto. Je to maltézsky psík a je rozkošný, ale o ňom ešte napíšem. Takisto mám aj škrečicu Pusinku, ktorá je tiež moje zlatíčko. Síce poväčšinu dňa len spí, ale keď sa zobudí a behá na koliesku, počuť ju dobre :). 
Celkovo milujem zvieratá a v budúcnosti by som chcela byť veterinárka, takže dúfam, že sa mi to raz podarí. Na záver ešte zopár fotiek :)

Náš Bobino

Sisinka Bobi & mačiatko

Sisi


Photos by me

2 komentáre: