utorok 16. júna 2015

SMOLENICE

Aj napriek tomu, že dnes je už týždeň po, rozhodla som sa, že o minulom utorku napíšem taký kratší článok. Boli sme totiž na výlete v Smoleniciach s mojou a susednou triedou. Vzhľadom k tomu, že sme "vďaka" našej riaditeľke  nemohli ísť do zahraničia, museli sme si vybrať výlet na Slovensku.
Navyše naša triedna sa rozhodla, že nechce, aby sme išli na viacdňový výlet, lebo ona už pôjde do dôchodku, čo som ešte chápala. Nuž tak sme si vybrali Smolenice, čož bol taký výlet aký bol. Bolo to asi o tom, že sme tam išli vlakom, potom sme prešli pod hrad na nejakú lúku, kde bolo ohnisko a dalo sa opekať. No, ale zas kto by opekal v takom horku, nie? Teda ja som na to nemala nervy a ani chuť na nejaké opečené špekačky a slaniny. Väčšina si ale opekala i keď to skôr chalani, ktorým to teplo asi nevadilo :)
Ale zas sme boli radi, že sme niekam išli, lebo to už vyzeralo, že sa nikam nepôjde. Ja a moja kamoška sme si rozložili na tráve uterák a rozprávali sme sa. Neskôr sa k nám pridala ešte jedna spolužiačka a tak sme si tam kvakotali, čítali a..proste sme sa bavili. V podstate to bol veľmi pekný deň, lebo sa nešlo do školy a mohli sme tak zavŕšiť týchto deväť spoločných rokov s našou triedou v inom prostredí než je škola.2 komentáre:

 1. Tretiu fotku by si si mala dať ako profilovku. Vyzeráš tam super. :)
  A dodnes som vôbec nevedela, že máš rada módu! Cítim sa trochu, ehm, blbo. :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Opäť ďakujem za komentár a pochvalné slová. Profilovku som si chcela meniť, ale asi to nebude tak skoro. A ono to nie je, že by som neviem ako mala rada módu, len sa lepšie cítim, keď som pekne oblečená a záleží mi na tom, ale nie som fanatička :D. Preto o tom občas rada napíšem článok :)

   Odstrániť