pondelok 8. júna 2015

SUMMER TIME

Photo by me


Dnes som si pre vás pripravila, taký trochu kratší článok o...ako to nazvať, no o včerajšku. Nie je to asi nič zaujímavé, je to skôr len taká obkecávačka, ktorých tu bude ešte milión, ale tak včerajšok bol super a takisto aj sobota. Chcela som sem dať článok aj o nej, lenže som nemala fotky a tie budú až neskôr, ale určite o tom ešte napíšem. 

Včera som bola s rodičmi v Gabčíkove na cyklotúre. Samozrejme to neboli žiadne stovky kilometrov, ešte nie som taká dobrá, ale dali sme 27 km, čo si myslím, že na zahájenie letnej cyklistiky, nebolo málo.
Najprv sme sa doviezli autom do Gabčíkova a odtiaľ sme išli na bicykloch až k tomuto jazeru. Počasie nám vyšlo, i keď tie horúčavy nám moc nepridávali a niekedy som myslela, že skolabujem, ale aj napriek tomu som si výlet užila a stálo to za to. 
Keď sme prišli k jazeru, rozložili sme si deky a dali sme si obed. Mali sme žemle s mäsom, ešte zo soboty o ktorej napíšem neskôr, ale boli ešte dobré tak sme sa najedli. Medzitým som si pofotila jazero a takisto rodičov, no a po nejakej pol hodinke sme išli zase naspäť. Vzali sme si aj plavky, lebo sme si mysleli, že by sa dalo kúpať, ale keď sme zistili aké je to jazero špinavé, radšej sme to neriskovali. I keď bolo tam zopár odvážlivcov, no to ja nie som :).
Nakoniec sme sa vrátili po hrádzi, kde sme išli okolo vodnej nádrže. Večer sme išli ešte do reštaurácie vo Vrakúni, kde sme si dali skvelú večeru. Ja som mala cestoviny s parmezánom a lososom.
Domov sme prišli asi okolo deviatej a aj napriek tomu, že som bola poriadne unavená a spotená, bola som rada, že sme išli :)
Ešte dám zopár fotiek, čo som stihla spraviť, kým sa mi nevybil fotoaparát :)

Photos by me

3 komentáre:

 1. Je fajn, že píšeš aj takéto články. :) O sobote plánujem písať aj ja, fotky mám už v pc, tak ak chceš, niektoré z nich ti môžem poslať mailom pokojne aj teraz. :) A 27 km je náhodou dosť. :D Pekné fotky. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za komentár a aj za pochvalu článku :). No o sobote som chcela písať len neboli tie fotky, ale ďakujem, ak by si mi ich poslala. A ano to máš pravdu, bolo to dosť veď som myslela že odpadnem taká som bola unavená :)

   Odstrániť
 2. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť