streda 8. júla 2015

LIBRARY

Photo by me

Tak ako začali prázdniny, tak začali aj moje návšetvy knižnice. Už mi to tak chýbalo, vzhľadom k tomu, že tento rok som v knižnici ani raz nebola, lebo sa do toho opäť zamontovala škola. Ako ste sa mohli dočítať v dávnejšom článku, tento rok bol pre mňa extrémne ťažký a na čítanie som nemala čas ani chuť preto som do knižnice vôbec nechodila. Z toho dôvodu som sa tak tešila na prázdniny, že konečne sa vrátim k mojim činnostiam, ktoré mám rada. 
Priznám sa, že som plánovala ísť do knižnice už skôr, ale situácia sa vyvinula tak, že ten správny čas nastal, keď sa začali prázdniny (uf, koľko prísudkov, to tá slovenčina :D). Hneď v ich prvý deň som sa do nej vrhla a ako to vždy býva, svoj záväzok požičať si najviac päť kníh, som samozrejme nedodržala :). Požičala som si ich až sedem a najhoršie je, že sú viac-menej všetky dlhé, takže neviem ako to za mesiac stihnem, ale tak dúfam, že sa to nejako podarí. Plánujem, teraz dosť horlivo čítať a stihnúť tie zameškané chvíle, ktoré som obetovala škole, čo vôbec neľutujem. Vyplatilo sa, ale o tom som nechcela :). 
Tak teraz v skratke, ako to všetko prebiehalo: Samozrejme sama som tam ísť nechcela, a tak som so sebou do knižnice dovliekla aj moju kamošku- odporkyňu čítania (Ale už som ju trochu nakazila) :D. Hneď ako som tam prišla, knihy sa na mňa vrhali rad, za radom. Bolo ich tam toľko čo som si chcela požičať, ale musela som odolať, lebo už som ich aj tak mala dosť a navyše boli také ťažké, že kým som to všetko dovliekla domov, mala som poriadne vyťahané ruky :). Ale bola som rada, že som išla, lebo som tam našla takmer všetko čo som hľadala. 
Zoznam kníh, ktoré som si požičala:

 1. Moony Witcher- Nina, malá alchymistka


  2. Becca Fitzpatricková- Zavrhnutý


 3. Sara B. Elfgrenová, Mats Strandberg- Kruh


 4. Bettina Belitz- Mesačné slzy


 5. Lauren Oliverová- Kým dopadnem


 6. Meg Cabotová- Šokujúce priznanie


7. Richelle Mead- Upírska akadémia

Photos by me

2 komentáre:

  1. Veľa šťastia s tým, aby si to stihla, je toho na mesiac fakt dosť. :D Inak, o Mesačných slzách som čítala, že to nie je moc dobré, tak potom mi nezabudni podať aj tvoj názor, aby som vedela, či to stojí za prečítanie. :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Tak to máš pravdu, je toho dosť, ale tak dúfam, že to stihnem prinajhoršom si ich predĺžim, ak sa bude dať. A o tej knihe, to som aj ja niečo čítala a niektorí hovoria to, iní to, tak neviem. Ale tak, moja spolužiačka to má a že ju to bavilo, tak uvidím :D

      Odstrániť