pondelok 3. augusta 2015

LIBRARY 2

Photo by me

Opäť som bola v knižnici (nevedela som ako začať) :). No dobre, poďme rovno k veci. V prvom rade sa vám chcem všetkým ospravedlniť, že som tu už dlhšie nebola a, že nový článok je až teraz. Je to z toho dôvodu, že som mala posledné tri týždne dosť nabitý program. Najprv som bola u sesternice, potom na dovolenke a potom zase so sesternicou u nás. Samozrejme som si tieto tri týždne náramne užila a bolo super. Ale teraz budem mať skoro celý august voľný takže články tu budú pribúdať expresnou rýchlosťou. Už ich mám naplánovaných dosť veľa, ani neviem kedy to stihnem :). 
Dnes som pripravila článok o mojej návšteve knižnice, ktorá už je v poradí druhá cez leto. Teda ak počítam tú našu, lebo ešte som bola aj v inej, ale o tom inokedy. Ako to už býva, môj záväzný limit sa pekne prekročil a z plánovaných 3 až 5 kníh sa vykľulo číslo 11!!!!  Ja viem, je to dosť nad rámec, ale nemohla som si pomôcť, zase tam na mňa volali tie knihy z políc, aby som si ich vzala a navyše som ich tam našla ešte viac než minule, ktoré som si chcela prečítať. 
Horšie však bolo, že z môjho zoznamu, čo som si chcela požičať som si požičala asi jednu. Zvyšok, bol náhodný výber, teda to čo som si zabudla dať na zoznam a vôbec som nepočítala, že to tam bude. Bohužiaľ, taký je život knihomoľa :). Ale poväčšine sú také kratšie, takže dúfam, že mi to toľko nebude trvať, veď už mám v priebehu týždňa dve prečítané!!! 
Na záver ten zoznam a píšte aj vy. Aj vám sa to tak stáva, alebo sa viete ovládnuť a nevezmete si tie knihy, ak je ich už viac než ste plánovali? :). Prajem ešte pekné letné prázdniny.


Zoznam kníh, ktoré som si požičala: 


1. Lucy Danielsová- Mačiatka v kuchyni

2. Lois Duncanová- V tmavej chodbe

3. Erin Morgensternová- Nočný cirkus

4. Rainbow Rowellová- Eleanor a Park

5. Alexandra Potterová- Hľadám Rómea

6. Emma McLaughlinová & Nicola Krausová- Denník pestúnky

7. Zuzka Šulajová- Dievča z minulosti

8. Jamie McGuireová- Krásna katastrofa

9. Becca Fitzpatricková- Crescendo

10. Sarah Dessenová- Pravda o večnosti

11. Bettina Belitz- Tŕnistý bozk

Photos by me

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára