streda 16. septembra 2015

FINISH


Leto sa nám skončilo, ale spomienky naň mi stále víria v hlave. Aj keď sa už začala škola a hlavu mi zaplnilo veľa nových ľudí, vecí a celkovo zážitkov, ktoré sa týkajú novej školy, stále rada spomínam na toto skvelé leto, ktoré sa naozaj vydarilo. Zažila som neopakovateľné zážitky, navštívila nové miesta a užila si veľa zábavy. Tento článok bude taká bodka za letom, ktoré skončilo skvelo a ďalšie články budem písať v pozícii študentky :). Ale o škole dnes nebude reč.  Dnešné slová chcem venovať tomuto letu, aby som ho trochu zhrnula a podelila sa oň s vami. Tohtoročné leto bolo opäť v niečom výnimočné, ako každé iné. V predošlých článkoch ste už nejaké tie úseky z neho mohli postrehnúť a teraz prezradím to čo som ešte nepísala (a aj to čo som už písala). 
Som veľmi rada, že tohtoročné počasie bolo najlepšie aké len mohlo byť- teplo k letu skrátka patrí. Našťastie daždivých dní bolo minimum. Tento rok som bola v Taliansku na Sardínii, čo je ostrov pri Taliansku. Veľmi som si to tam užila, pláž aj more boli skvelé, počasie tiež vyšlo. Skrátka letné dovolenky milujem. Navštívili sme tam plno iných, krásnych plážii, miest a mala som príležitosť užiť si more dosýta. Ale ako to vždy býva, rýchlo to ubehlo a ak by bolo na mne, hneď by som si to predĺžila aj o týždeň :). Ja ako milovníčka leta a tepla, by som si vedela predstaviť život v takejto krajine, ale ako sa hovorí- všade dobre, doma najlepšie. 
O tom, že som bola v Londýne som už písala v minulom článku, preto to moc rozpisovať nebudem. Tam bolo tiež perfektne, ale ak by som ešte niekedy išla, tak určite aspoň na týždeň, lebo tam bolo toho toľko, že sme ani všetko nestihli. Super bolo, že som bola aj so sesternicou, takže sme si užili kopec zábavy a mohli sme spolu rozoberať všetky zážitky :). Okrem toho sa nám tento rok podarilo, byť spolu až dva týždne, čo sa nám minulý rok na tak dlho nezadarilo, takže sme sa obe tešili. Toľko srandy nezažijem s nikým iným len s ňou. Verím, že o rok to zopakujeme :).
Počas voľna som chodila von s kamarátkou Zuzkou. Najprv som bola ja u nej a potom ona u mňa- nikdy nezabudnem na tie spoločné chvíle. 
Kúpanie na kúpalisku, čítanie kníh, kreslenie a oddych na chate proste patria k letu, ktoré si bez toho nedokážem ani predstaviť. 
A čo vy? Ako ste prežili leto? Verím, že ste si ho užili minimálne tak, ako ja :)


2 komentáre: