štvrtok 22. októbra 2015

SCHOOL

Photo by InternetV minulom článku som spomínala , že napíšem článok na tému "nová škola", a tak je tu. Noviniek je samozrejme veľmi veľa, ale poďme pekne poporiadku.

Ako ste už mohli zaregistrovať, minulý školský rok som skončila základnú školu a dostala som sa na gymnázium. A v septembri som pochopiteľne nastúpila do novej školy. S odstupom času už viem povedať aký- taký názor a celkovo ako sa to za tie necelé dva mesiace vyvíjalo. V globále som so školou maximálne spokojná a som strašne šťastná a hrdá na to, že tam môžem byť. Mám úžasnú triednu aj triedu (:D). Máme skvelý kolektív a všetci sme tam takí súdržní, no proste super. Ale ako to vždy býva , tak je aj zopár negatív a to, že sme schytali pár učiteľov, ktorí sú, no...proste iní. Ale tak nič iné som nečakala, vždy sa niekto taký nájde. To mi, ale vôbec nevadí a nekazí mi to názor , ani nič, takže som fakt spokojná. Čo sa týka mňa, tak vzhľadom k tomu, že som dosť veľký introver, prechod do inej spoločnosti a medzi nových ľudí, pre mňa nebol vôbec jednoduchý. Veľmi ťažko sa zoznamujem a celkovo som strašne nekomunikatívna, preto boli asi prvé týždne dosť ťažké, ale v súčasnosti je to už celkom fajn. Ako sa hovorí, všetko chce čas :D.
No a čo sa týka známok, to asi nepotrebuje komentár. Ako nie sú najhoršie, ale nezačala som zrovna tak ako som asi chcela, ale do vysvedčka času dosť, takže verím, že si to všetko poopravujem. Ale, aby ste si nemysleli, že sa mi pre začiatok nedarilo v ničom, tak napríklad slovenčina je celkom fajn...a, no dobre, ale začiatky sú vždy najťažšie :). Ale ja verím, že všetko ide dobrým smerom a všetko bude lepšie. No už asi dosť vykecávania. 
A čo vy? Ako ste začali nový školský rok?

Zdroj obrázka:

https://www.google.sk/search?q=school&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIoMqN9NDWyAIVilcaCh3Howd5#imgrc=gZjJoUzqH0UalM%3A

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára