štvrtok 10. decembra 2015

BIBLIOTÉKA 2015

Photo by me

Tak a konečne je tu po dlhej, veľmi dlhej dobe nový článok. V prvom rade sa vám chcem veľmi ospravedlniť, že som už dlho nič nepísala, ale vzhľadom k tomu, že nová škola mi dáva dosť zabrať, ten čas naozaj nebol. Dúfam, že postupne sem budem pridávať viac článkov a trochu sa to tu rozbehne :).
Ako už mnohí určite viete, aj tento rok sa konala v bratislavskej Inchebe Blibliotéka a ja som si ju opäť nemohla nechať ujsť. 
Viem, že to už bolo celkom dávno, ale aj tak vám chcem o tom trochu napísať a pre tých ktorí neboli, túto udalosť trochu priblížiť. 
Ako aj minulý rok, tak aj tento rok som išla aj spolu so sesternicou, ktorá je so mnou takmer všade (aj ona písala o tejto akcii, odkaz dolu). Minulý rok som bola prvýkrát a veľmi sa mi to páčilo, tak som chcela ísť aj tento rok, navyše býva to vo veľmi dobrom čase, takže si vždy nakúpim už knihy pod stromček.
Úprimne, bola som trochu sklamaná s ponukou, pretože som čakala, že budú väčšie akcie a viacej kníh, ktoré by ma zaujali. Minulý rok som našla takmer všetko čo som chcela a aj keď tento rok to nebolo inak, čakala som viac. Možno je to aj tým, že mi pribudlo viac kníh, ale keďže ja zas toľko knihy nekupujem, nie som si istá, či toto bol skutočný dôvod. Ale mne to vôbec nevadilo a kúpila som si to čo som chcela, až na jednu knihu, ktorú som tam nenašla ani minulý rok, ale to nie je žiaden problém :).
Pravdou je, že tento rok, keďže neboli moc veľké zľavy na knihy, ktoré som chcela, som si kúpila knihy, trochu drahšie a neušetrila som toľko veľa, ale pozitívne bolo, že mi v Ikare prihodili do tašky aj knižku zadarmo, pretože som mala nákup nad 15 eur. Takže, keď sa to tak vezme, v podstate som ušetrila.
Navyše sme stretli veľa známych osobností zo slovenskej literatúry a nie len z nej, čo som vôbec nečakala, takže to ma tiež veľmi potešilo.
No a čo som si kúpila?
John Green- Papierové mestá
John Green- Na vine sú hviezdy
Poslednú knihu si nepamätám názov, ale určite vám ju ešte spomeniem.

Boli ste na bibliotéke? Páčilo sa vám? 
Odkaz:
http://lulu-pribehy.blog.cz/1511/biblioteka-2015

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára