štvrtok 10. decembra 2015

DROZDAJKA

Photo by Internet

Dnes som si pre vás pripravila aj nejakú recenziu, keďže už dlho nebola. Prvýkrát idem recenzovať film a nie knihu, tak dúfam, že to dobre dopadne :).
Určite ste postrehli, že v novembri prišla do kín posledná časť Hier o život- Drozdajka, a tak som išla do kina. Knihy som už všetky čítala, a tak som bola zvedavá na filmy. Mne sa najviac páčila v knižnom prevedení práve táto posledná časť. Ale bolo to tak aj s filmom?
No, celkovo sa nechcem veľmi vyjadrovať k predošlým filmom, keďže je to recenzia na tento posledný, ale budem apelovať na Drozdajku- prvú časť, ktorá sa mi popravde veľmi nepáčila. Kým prvý film ma neskutočne ohúril a druhý mi vyrazil dych, s tým tretím to nebolo tak. Túto sériu milujem a vďaka filmom som si ju zamilovala ešte viac, ale prvá časť Drozdajky ma dosť sklamala. Dokonca som aj bola rada, že mi nevyšlo ísť na ňu do kina, pretože to podľa mňa nestálo za to. A aj preto som sa bála, že táto posledná časť bude rovnaká, a tak ma trochu odrádzalo ísť na to do kina. A však opak bol pravdou. Myslím si, že to malo všetko čo malo mať. Dokonalé vyvrcholenie deja a skvelý záver série. Nemala som slov. Stále samá akcia, žiadne nudné pasáže, skvelá grafika, no proste...neviem čo dodať. Po predošlom filme, som sa bála, že mi ten film pokazil sériu, ale som rada, že na tento som do kina šla, pretože to stálo za to. Myslím si, že keby poslednú časť nerozdelili na dve, mohol z toho byť jeden úžasný film a k niečomu takému ako bola Drozdajka 1, by ani nedošlo. V podstate sa mi zdalo, že tá prvá časť z poslednej bola trochu o ničom, keďže väčšina vecí sa stala až v tej poslednej časti. Ale ja to tvorcom odpúšťam, pretože Drozdajka 2, si to u mňa vyžehlila a určite odporúčam všetkým, ktorí ste ešte film nevideli. Celkovo, to bol úžasný film, ktorý sa oplatí vidieť. Ospravedlňujem a sa všetkým, ktorý majú možno iný názor, ale je to len môj pohľad, preto nechcem veľmi kritizovať, ale recenzia je aj o tom, že treba povedať vlastný pohľad či už kladný alebo záporný. Ale na tento film je moje hodnotenie len a len kladné :).
Páčila sa vám recenzia?

Obrázok:
https://www.google.sk/search?q=drozdajka+2&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjv_cSUydHJAhXLCXMKHfysBdcQ_AUIBigB#imgdii=bogsTamh0wM5ZM%3A%3BbogsTamh0wM5ZM%3A%3BKOTiDLPHKKhQhM%3A&imgrc=bogsTamh0wM5ZM%3A

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára