streda 17. augusta 2016

ZOO 


Photo by Internet

Milí čitatelia, 
ako vidíte už podľa úvodného obrázka, prišiel čas na novú recenziu. A týmto by som odštartovala letné články. Dlho som rozmýšľala, čo by som zrecenzovala, pretože toho bolo naozaj dosť, ale to čo ma v poslednom čase najviac zaujalo, bol tento nový seriál ZOO.
V podstate som naňho natrafila čistou náhodou. Na jednej stránke so seriálmi som akurát pozerala iný a vtom som natrafila na tento seriál. Spočiatku, keď som ho uvidela mi napadlo, asi ako väčšine ľudí v mojom prípade, že to bude určite ten slovenský seriál, čo ešte prednedávnom chodil v televízii. Priznám sa, bolo mi to trochu čudné, pretože na tej stránke boli len americké seriály, ale neriešila som to. No po čase mi zvedavosť nedala, a tak som naň klikla. Vtom sa predo mnou objavil jeden úžasný americký seriál, ktorý bol natočený podľa knihy Jamesa Pattersona, ktorého som ako autora vôbec nepoznala, ale ako som sa neskôr dozvedela, je to skôr autor, ktorý píše také akčnejšie príbehy. 
No, ale poďme k veci- ako som teda zistila, že je to americký seriál a nie ten slovenský, čo som bola rada, pretože istý čas som pozerala aj tú slovenskú ZOO, ale ako je všeobecne známe, aj ten dobrý slovenský seriál, čo tento celkom bol, sa časom zmení na mexickú telenovelu (nič proti fanúšikom slovenských seriálov), čo pre mňa naozaj nie je, som si musela pozrieť o čom tento americký je. Najprv ma napadlo, že to bude niečo mierumilovné o zvieratkách, ale keď som si neskôr pozrela trailer, zistila som, že to bude skôr niečo akčné, miestami krvavé a detektívne. No, ale trailer ma navnadil, a tak som sa pustila do sledovania tohto seriálu. 
Ten ma však úplne pohltil a úplne som sa doň zamilovala. Asi by som mohla povedať, že je to doteraz najlepší seriál, aký som videla. Čo sa týka obsadenia, tak to bolo úplne bezchybné, pretože každý herec na určitú postavu, sedel perfektne. Taktiež čo sa týka efektov, príbehu, grafického spracovania aj gradácia deja, všetko tvorcovia zvládli na jednotku a nemôžem nič vytknúť. Všetko ma na tom seriáli baví, nie je to nudné, ale práve naopak, stále sa tam niečo deje. Akcia a pokojné časti seriálu sú vyvážené, čiže nič mi neprekáža. Momentálne beží druhá séria, ktorá sa blíži ku koncu, ale o rok má byť aj tretia, čo som rada, ale predstava, že budem rok čakať na ďalšiu sériu ma desí, pretože už teraz sa teším na pokračovanie.
Na záver by som to zhrnula asi takto- je to skvelý seriál, ktorý určite odporúčam a stojí za pozretie. Verím, že sa v ňom nič nepokazí, pretože si neviem predstaviť, že by takýto skvelý seriál išiel do záhuby. 

Zdroj obrázka:
https://www.google.sk/search?q=zoo+series&espv=2&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjgh5Hu_sfOAhUBiRoKHZesB14Q_AUIBigB#imgrc=F_JcwCYBbXsBSM%3A

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára